czwartek, 23 marca 2017

Share Week 2017 - co czytam ? czym się inspiruje ?

Witajcie :)
Dzisiaj przychodzę do was z postem jakiego jeszcze nie było. Skąd taka decyzja ?
Twórcy polecają twórców czyli SHARE WEEK . Wszystko to z inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, właściciela strony andrzejtucholski.pl. Jako blogerka w dzisiejszym poście polecę wam 3 inne blogi, które uważam za ciekawe. Są to blogi czytane i odwiedzane przeze mnie regularnie. Być może ktoś z was już je widział albo ma je na swojej top liście ?


 
 
Mama, żona, nauczycielka. Jak o sobie pisze - pasjonatka życia, zakochana w swojej rodzinie.
Zachwyciła mnie swoim stylem życia. Mimo zajętego czasu przez pracę i dom znajduje chwile na prowadzenie bloga i snapchata. Jej stylizacje są przemyślane, idealnie zgrane, wszystko zawsze do siebie pasuje. Co tu więcej mówić ? Jak najszybciej wchodźcie i czytajcie !
 
 
 
 
 
Aktualnie studentka Rzeszowskiej uczelni. Tego bloga nie mogło tutaj zabraknąć. Jest to pierwszy blog, który zaczęłam śledzić. Kiedy to było ? Jakieś 6 lat temu ! Przez ten czas byłam świadkiem jak Gabriela się zmienia. Niesamowite uczucie gdy patrzysz na czyjeś zdjęcia i przypominasz sobie posty sprzed tylu lat. Pomijam fakt, że pisząc ten wpis zdałam sobie sprawę z tego w jakim wieku ja zaczęłam czytać blogi. Jest to też dowód na to, że warto odwiedzić tego bloga.
 
 

 
 
 
Osoba dzięki, której ten post  powstał !
Amanda -młoda mama, członkini grupy seven_bloggers, wspaniała mówczyni oraz blogerka.
Na snapie udowodniła, że nadaje się do tego jak nikt inny. Jestem z tych osób, które od razu przechodzą do zdjęć. Wchodząc na blog Amandy z przyjemnością czytam teksty, które pisze. Jestem pod wrażeniem jak potrafi łączyć modę z wpisem skłaniającym do refleksji.  
 
 
Co sądzicie o takich wpisach ?
W komentarzach możecie polecać swoje blogi, tym razem może ja się zainspiruję :)
 
 
 4 komentarze:

  1. Nie znam tych blogów, ale już pędzę by bliżej się im przyjrzeć ;)

    >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

    OdpowiedzUsuń
  2. Blog Gabrysi to czysta perfekcja! Znam, bywam i komentuje - ona jest taka śliczna <3
    Dziękuje Kochana ogromnie za wyróżnienie również mojego bloga !!

    OdpowiedzUsuń